Стаканчики для кави з логотипом

Брендування – ефективний інструмент переходу від імені до бренду. Щоб продукція була відомою, а фірма популярною, потрібно сформувати чітку емоційну асоціацію товару. Найбільш результативним механізмом є створення візуалу торгової марки чи продукту. Частіше використовують друк логотипу, слогану, тематичного малюнка чи певного товару.

Картонні стаканчики – це екологічний, візуально привабливий та безпечний з позиції гігієни варіант традиційної чашки, до якого дедалі частіше приходять заклади громадського харчування. Компанія СмартЕкоПак пропонує великий вибір стаканчиків різного кольору та об'єму. У каталозі представлені одношарові, двошарові та гофровані варіанти місткістю від 110 до 500 мл. Колірна гама продукції також різноманітна.

У нас ви можете замовити друк на стаканах:

  • одношарових – білих, кольорових та крафт;
  • двошарових – чорних чи крафт;
  • гофрованих - чорних, крафт, червоних, жовтих, синіх, зелених.

Звернувшись до нас, ви отримуєте повний комплекс послуг для просування вашого продукту. Ми перенесемо на упаковку будь-яке зображення. Це може бути друк за вашим макетом або розроблений нашими дизайнерами ескіз  з лого вашої компанії або продукту.

Друк на стаканчиках для кави

Нанесення логотипу на паперові стаканчики

Брендування на картонних склянках виконується одним із наступних способів друку:

  1. Цифровий – популярний та економічно вигідний вибір при випуску невеликих тиражів.
  2. Офсетний – оптимальний варіант під час роботи з великими партіями.
  3. Тамподрук – для перенесення малюнка на поверхню використовується м'який силіконовий тампон.

Переваги брендування паперових стаканчиків:

  • Унікальність. Брендування – найпростіший та найефективніший спосіб виділитись серед конкурентів.
  • Екологічність. Виконуємо друк на упаковці власного виробництва, тому впевнені у її якості та безпеці. Матеріалом стаканчиків є якісний картон із натуральної целюлози.
  • Безпека та комфорт. Навіть тримаючи в руках склянку з гарячим напоєм, можна не боятися обпектися. Для напоїв із дуже високою температурою ми пропонуємо крафтові термочохли. Комплектація кришками полегшує транспортування напою.
  • Економія коштів. Напої міцно входять у список продуктів «природнього споживання». Тактильний контакт з вашою рекламою значно вигідніше, якшо порівнювати ефект сприяння з роздаванням листівок.
Мови