Друк на крафт пакетах

Ключовим інструментом просування продукції чи торгової марки на ринку є брендування. Друк логотипу, зображень товарів чи тематичних малюнків популяризує компанію, підвищує її впізнаваність. Сьогодні все частіше клієнти віддають перевагу екологічним товарам, і пакетам із поліетилену на заміни приходять паперові аналоги.

Компанія СмартЕкоПак виконує друк на паперовій упаковці будь-якого формату:

  • Пакети-саше.

Крафтове пакування без ручок.

Пропонуємо до вашого вибору пакети різних розмірів: невеликі (23*10*4 см, 23*10*7 см), середні (34*20*7 см, 34*18*5 см, 28*14*5 см), місткі ( 34*25*7 см), вузькі (45*10*4 см).

  • Паперові пакети.

Дана група товарів включає пакети з плоскими та крученими ручками. Крафтова упаковка з крученими ручками представлена у розмірах 30*16*32,5 см, 37*16*32,5 см, 37*16,5*37 см, 43*16*37 см. Для друку на пакетах із плоскими ручками ми пропонуємо пакування наступних розмірів: 24*15*9 см, 28*19*12 см або 35*26*15 см.

Виконуємо друк вашого ескізу чи розробленого нашими дизайнерами зображення на готову продукцію, представлену у каталозі. Перенесення зображення можливе як на лицьову, так і на зворотній бік пакету. 

Види друку на паперових пакетах

У компанії СмартЕкоПак друк на паперових пакетах виконується сучасними та економічними методами:

  • Цифровий друк – пряме перенесення чорнила на поверхню, що запечатує яскраві насичені фарби, високу чіткість та деталізацію зображення. Для невеликих обсягів один із найбільш економічно вигідних варіантів нанесення.
  • Офсетний друк. Такий спосіб друку дозволяє однаково добре отримати як картинку, так і переходи кольорів (наприклад, градієнт). Офсет використовують для випуску великих тиражів. Ціна друку одного пакету знижується зі збільшенням обсягу.
  • Тамподрук – одна з найпопулярніших технологій брендування продукції. З її допомогою можна отримати як монохромне, так і повнокольорове зображення. У роботі використовують безпечне чорнило на водній основі.
  • Шовкографія (трафаретна) – доцільна під час друку від 100 одиниць. З її допомогою можна отримати не лише яскраві повнокольорові малюнки, а й фактурні зображення, картинки зі світловідбиваючими ефектами.

Яким буде найкращий варіант у конкретному випадку, підкаже менеджер.

Друк логотипу на крафт пакетах

Популярність одноразової паперової упаковки визначила її невисока вартість, комфорт для покупця, безпека для екології. Саме тому такий вид пакування все частіше стає головним знаряддям у руках маркетологів.

У чому переваги паперового пакету з лого від компанії СмартЕкоПак:

  • Комплексний підхід. Ми виконуємо друк на якісних пакетах, тому виключені ризики їх браку або зриву термінів виконання замовлення.
  • Самостійно розробляємо ескізи. Ми перенесемо на паперовий пакет зображення будь-якого рівня складності. Виконаємо друк за макетами замовника або запропонуємо свій варіант логотипу.
  • Ефективний маркетинг. Брендування дозволяє виділити товар чи торгову марку серед конкурентів. Оригінальний малюнок або лаконічний слоган, що запам'ятовується, надовго збережуться у  пам'яті.
  • Економія коштів. Замовлення друку на паперових пакетах – це можливість скоротити рекламні витрати компанії. Пакети – найпопулярніший пакувальний матеріал. Навіщо додатково витрачатися на промо-продукти, якщо можна поєднати практичну користь та рекламу однією дією!
Мови