Брендування упаковки для кафе та ресторанів

Популяризація товару, послуги чи торгової марки, створення стійких асоціацій у потенційних клієнтів – основне завдання брендування. Це найефективніший інструмент рекламного просування. У СмартЕкоПак ви можете замовити друк логотипу або певного продукту, тематичного малюнка-асоціації, фото чи слогана на будь-якій упаковці, що представлена в каталозі.

Залежно від тиражу та типу упаковки друк на паперовій упаковці виконується одним із чотирьох способів:

  • цифровий;
  • офсетний;
  • тамподрук;
  • трафаретний (шовкографія).

Середній час виконання замовлення – від 4 тижнів. Терміни друку залежать від тиражу, вибраного способу друку та типу упаковки. Точний час обумовлюється менеджером індивідуально. Деякі види друку, як-от друк на одношарових стаканчиках, можуть бути виконані за 10 робочих днів.

Мінімальний розмір тиражу визначається типом пакування. У каталозі товарів за кожною позицією зазначено граничну кількість одиниць, доступне для друку. Ціна брендування залежить також від кількості кольорів, що використовуються.

Для уточнення деталей та вибору оптимального варіанту зверніться за консультацією до наших менеджерів. Ми завжди раді допомогти та підказати найкраще рішення!

Приклади робіт

Мови